Site İçi Arama
Aremas

Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Haber ve Duyurular
EN 81-20 ‘İLE GELEN YENİLİKLER
Tarih: 09/03/2018
Kuyu, Makine Dairesi ve Makara Dairesi Aydınlatması: Makine dairesi veya makara dairelerinde bir ... Devamını oku...
AVAN PROJELERİ HAKKINDA
Tarih: 09/03/2018
PLANLI ALANLAR İMAR YÖNETMELİĞİ 57. MADDE 7. BEND Mekanik tesisat projesi; mimari projeye u... Devamını oku...
TS EN 81-20/50 STANDARTI
Tarih: 09/03/2018
EN 81-20/50 gelen değişiklikler EN 81-1/2 olarak bildiğimiz temel standartların yerine getirilmişt... Devamını oku...

   Tüm haberler
Anket
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA  

ÖZDERYA ASANSÖR SAN. TİC. LTD. ŞTİ 1995 yılında kurulmuştur. AREMAS markası adı altında hizmet vermektedir. Asansör sektöründe montaj, bakım ve revizyon firması olarak kurulan AREMAS ÖZDERYA ASANSÖR güven ve kalite standartlarına bağlı kalarak, tecrübesi ve müşteri memnuniyeti ile asansör sektöründe çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız çalışmalarını alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri sürekli takip ederek sürdürmektedir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Ürün ve hizmetimizde, yasal standart ve mevzuatlara uyarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak amacıyla, çalışmalarımızın kaliteye uygunluğunu sürekli hale getirerek, her zaman güler yüzlü hizmet vererek müşteri memnuniyetini sürekli kılmak ve kalite yönetim sisteminin iyileştirilmesini sağlamak ve bu amaçla ;

  • KALİTE BİLİNCİ
  • DENEYİM
  • GÜVENİRLİK
  • SORUMLULUK DUYGUSU
  • MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Döngüsünü benimsemek temel politikamızdır.

 

MİSYONUMUZ

 

AREMAS ÖZDERYA ASANSÖR ISO 9001 Kalite yönetim sistemine sahip profesyonel bir ekip çalışması ile Bolu ve tüm Türkiye’de asansör montaj, bakım ve onarım işlerini özenle yapmaktadır .Kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini can ve mal güvenliğini her şeyin üstünde tutarak çalışmalarımızı sürdürmekte ve asansör sektöründe ÖZDERYA AREMAS ASANSÖR’E duyulan güvene önem verip sonuna kadar koruyup geliştiren bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz.

 

 VİZYONUMUZ

 

AREMAS ÖZDERYA ASANSÖR olarak faaliyet gösterdiği sektörde, TSE ISO 9001, CE belgesi kalite standartlarına bağlı kalarak ürün ve hizmetleri ile koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş; saygın, güvenilir ve tercih edilen bir marka olma özelliğini arttırarak sektöründe bugünün ve yarının gereksinimlerini karşılayacak şekilde yönlendirmeyi hedefledik.

 

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omnportal